وکیل طلاق توافقی با کمترین هزینه و زمان در تهران و کرج

وکیل پایه یک دادگستری - وکیل برای طلاق توافقی

طلاق توافقی داوری و مشاوره

پس از تصویب و اجرایی شدن قانون حمایت خانواده مصوب 1391، و بر طبق ماده 27 آن قانون داوری که در همه انواع طلاق اجباری بود از طلاق توافقی حذف گردید و در حال حاضر زوجین نیاز و اجباری به معرفی داور به دادگاه ندارند اما در مقابل مشاوره برای طلاق توافقی الزامی شده است.

سوالات مثل این که آیا می شود مشاوره را شرکت نکرد و یا این که در مشاوره چه می پرسند؟ مشاوره اجباری طلاق توافقی در کجا برگزار می شود؟ و مشاوره دادگاه چه مدت طول می کشد؟ و ... از ما بسیار پرسیده می شود در جواب باید گفت که دادگاه های خانواده شهر های مختلف ایران رویه یکسانی ندارند. بعضی مثل تهران واحد مشاوره را در مجتمع های قضایی خانواده تاسیس کرده اند و بعضی از شهر ها زوجین را به مشاوره بهزیستی معرفی می کنند. زمان مشاوره هر شهر و دادگاه هم کاملا سلیقه ای و مخصوص به خود است ولی در شهر تهران مشاوره عمدتا بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و بیشتر قضات دادگاه خانواده هم اگر زوجین تمایل به حضور در جلسه مشاوره را نداشته باشند حضور وکیل او را کافی می دانند.

هزینه مشاوره طلاق توافقی در دادگاه های تهران 70 الی 80 هزار تومان می باشد و خوب است که گفته شود مشاوره قبل از طلاق توافقی نیست بلکه جزئی از مراحل طلاق توافقی است که همانطور که گفته شد قانونگذار آن را اجباری کرده است.

مشاوره حقوقی تلفنی برای طلاق توافقی رایگان است.

در صورت انجام مراحل طلاق توافقی با وکیل نیازی به حضور زوجین در مشاوره و سایر مراحل دادگاه – اگر تمایل داشته باشند – نیست.

وکیل برای طلاق توافقی 09122547699 - 44033677

جمعی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا با بیش از 12 سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص های گوناگون گرد هم آمده اند و آماده ی ارایه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی و قراردادها می باشند.
ساعت کار دفتر شنبه تا چهارشنبه 10 صبح الی 20 عصر می باشد.
مشاوره تلفنی - برای هر نفر یک سوال - رایگان است اما برای وکالت یا مشاوره حضوری با تلفن های دفتر تماس حاصل کنید تا با توجه به فوریت های حقوقی، نزدیکترین وقت مشاوره برای شما تعیین گردد.

آدرس:
تهران- فلکه دوم صادقیه -آیت اله کاشانی- نرسیده به مهران- پلاک 91 ساختمان مهر- طبقه 4 واحد 13

تلفن تماس:
44963487 -44033677
09122547699
09127923611

وب سایت اصلی گروه وکلای پارسای با مجموعه ای از دانستنی های حقوق خانواده:
http://parsaylawyers.com
Designed By Erfan Powered by Bayan