وکیل طلاق توافقی با کمترین هزینه و زمان در تهران و کرج

وکیل پایه یک دادگستری - وکیل برای طلاق توافقی

وکیل برای طلاق توافقی - وکیل طلاق توافقی

گروه وکلای پارسای تشکیل شده از جمعی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا است که بیش از ده سال است به صورت حرفه ای اشتغال به حرفه وکالت دارند از میان مسائل مختلف حقوقی، در طول این سالیان به صورت تخصصی پرونده های مرتبط با حقوق خانواده با موضوعات طلاق (یک طرفه و توافقی)، مهریه، تمکین، حضانت و ... فراوان داشته ایم و در این عرصه علم و تجربه را با هم آمیخته ایم.

مشاوره تلفنی در گروه وکلای پارسای برای عزیزانی که از تهران و حومه تهران و کرج تماس می گیرند رایگان می باشد.

اما با توجه به این که این وبلاگ به جهت پرونده های طلاق توافقی درست شده است اگر نیاز به وکیل برای طلاق توافقی در تهران و یا کرج داشتید با شماره تلفن های 09122547699 و 44033677 - 44963487 تماس حاصل کنید و از مراحل طلاق توافقی و هزینه های مربوط به آن اطلاع پیدا کنید.

با توجه به کثرت پرونده های خانوادگی و آشنایی با رویه قضایی کشور و مجتمع قضایی شهر تهران سعی می شود پرونده های طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن در دادگاه ها و منصفانه ترین حق الوکاله انجام شود.

در این وبلاگ سعی شده است اطلاعاتی کامل در خصوص طلاق توافقی و مسائل مرتبط با آن در اختیار خوانندگان قرار گیرد اگر هر گونه ابهام یا سئوالی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

تمامی مراحل طلاق توافقی از ابتدا و انتها در صورت تمایل، زوجین می توانند بدون حضور زن و شوهر باشد و توسط وکیل طلاق توافقی انجام شود.

توجه داشته باشید که مرحله ثبت طلاق در دفترخانه هم در صورت تمایل زوجین می تواند توسط وکیل انجام شود. همانطور که می دانید در پرونده های خانوادگی مثل طلاق توافقی گرفتن وکیل اجباری نیست اما بدیهی است که داشتن وکیل طلاق توافقی مزیت های بسیاری دارد اول این که نیازی به حضور ایشان نیست و بدیهی است کسانی که شاغلند لطمه ای به شغل ایشان وارد نمی شود دوم این که خیلی از افراد با مراحل دادگاه آشنا نیستند و محیط دادگاه خصوصا پرونده های طلاق برای ایشان اضطراب آور است و مهم تر این که تنش و اختلاف بین زوجین تشدید نمی شود.

شماره تماس وکیل برای طلاق توافقی در تهران و کرج 09122547699 - 44033677

 

جمعی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا با بیش از 12 سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص های گوناگون گرد هم آمده اند و آماده ی ارایه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی و قراردادها می باشند.
ساعت کار دفتر شنبه تا چهارشنبه 10 صبح الی 20 عصر می باشد.
مشاوره تلفنی - برای هر نفر یک سوال - رایگان است اما برای وکالت یا مشاوره حضوری با تلفن های دفتر تماس حاصل کنید تا با توجه به فوریت های حقوقی، نزدیکترین وقت مشاوره برای شما تعیین گردد.

آدرس:
تهران- فلکه دوم صادقیه -آیت اله کاشانی- نرسیده به مهران- پلاک 91 ساختمان مهر- طبقه 4 واحد 13

تلفن تماس:
44963487 -44033677
09122547699
09127923611

وب سایت اصلی گروه وکلای پارسای با مجموعه ای از دانستنی های حقوق خانواده:
http://parsaylawyers.com
Designed By Erfan Powered by Bayan