وکیل طلاق توافقی با کمترین هزینه و زمان در تهران و کرج

وکیل پایه یک دادگستری - وکیل برای طلاق توافقی

مشاوره حقوقی طلاق توافقی، وکیل طلاق

مشاوره حقوقی طلاق توافقی در گروه وکلای پارسای به صورت تلفنی رایگان است اگر سوالی در خصوص مراحل و شرایط طلاق توافقی داشتید و یا اگر وکالت در طلاق و یا به تعبیر عامیانه تر وکالت حق طلاق زن دارید و تمایل به دانستن مراحل طلاق از طریق وکالت حق طلاق می باشید می توانید با ما تماس بگیرید.

تجربه نشان می دهد که بهتر است قبل از تصمیم قطعی برای طلاق توافقی، با کمک از صاحبان تجربه و یا مشاوره خانواده در صدد حل مشکلات بر آید. این جمله را به دفعات مختلف گفته ایم که طلاق اولین راه حل برون رفت مشکلات زناشویی نیست.

به هر حال طی مراحل طلاق توافقی با وکیل، بدون نیاز به حضور زوجین است و در ظرف 3 الی 4 روز کاری در شهر تهران انجام خواهد شد.

اگر بعد از تصمیم قطعی تمایل به جدایی از طریق طلاق توافقی داشتید و می خواهید که بدانید مراحل طلاق توافقی بدون وکیل چگونه است نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد. مشاوره حقوقی طلاق توافقی همانطور که گفته شد بدون هزینه است. البته در این وبلاگ مطالب مختلفی مرتبط با طلاق توافقی نوشته شده و در اختیار هموطنان قرار داده شده است که با مطالعه آن ها هر آنچه در خصوص طلاق توافقی نیاز داشته باشید بر طرف می گردد.

توجه داشته باشید که کسانی که وکالت در طلاق (حق طلاق) نیز دارند اعمال آن از طریق طلاق توافقی می باشد و در واقع در این جا داشتن وکیل اجباری است. با توجه به این که سوال می کنند که مراحل طلاق با وکالتنامه حق طلاق چگونه است؟ باید گفت که وکالت در طلاق بدین معنی است که مثلا زنی که وکالت نامه طلاق دارد بدون حضور شوهر و با توجه به وکالتی که دارد برای او وکیل بگیرد بدیهی است که وکیل انتخابی او بدون نیاز به حضور شوهر (موکل) بر طبق اختیارات وکالت نامه طلاق مراحل را تا اخذ گواهی عدم امکان سازش انجام خواهد داد.

هزینه های وکالت (حق الوکاله طلاق توافقی) با توجه به کثرت پرونده ها و آشنایی با این نوع دعاوی در گروه وکلای پارسای بسیار استثنایی است که پس از مقایسه برای اطلاع از آن می توانید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس : 09122547699 - 44033677

جمعی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا با بیش از 12 سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص های گوناگون گرد هم آمده اند و آماده ی ارایه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی و قراردادها می باشند.
ساعت کار دفتر شنبه تا چهارشنبه 10 صبح الی 20 عصر می باشد.
مشاوره تلفنی - برای هر نفر یک سوال - رایگان است اما برای وکالت یا مشاوره حضوری با تلفن های دفتر تماس حاصل کنید تا با توجه به فوریت های حقوقی، نزدیکترین وقت مشاوره برای شما تعیین گردد.

آدرس:
تهران- فلکه دوم صادقیه -آیت اله کاشانی- نرسیده به مهران- پلاک 91 ساختمان مهر- طبقه 4 واحد 13

تلفن تماس:
44963487 -44033677
09122547699
09127923611

وب سایت اصلی گروه وکلای پارسای با مجموعه ای از دانستنی های حقوق خانواده:
http://parsaylawyers.com
Designed By Erfan Powered by Bayan