وکیل طلاق توافقی با کمترین هزینه و زمان در تهران و کرج

وکیل پایه یک دادگستری - وکیل برای طلاق توافقی

آیا در طلاق توافقی نصف اموال زوج به زوجه تعلق می گیرد؟

در طلاق توافقی می بایستی بین زوجین در خصوص اصل طلاق، مهریه و سایر امور مالی و غیر مالی مرتبط با ازدواج توافق باشد چه بسا که توافق شده باشد که علاوه بر مهریه، نصف اموال زوج متعلق به زوجه باشد.

اما آنچه به شرط تنصیف اموال شهرت پیدا کرده است به صورت چاپی در سند ازدواج پیش بینی شده است و اگر مرد آن را امضاء کرده باشد پابند آن می باشد که البته مطلقا ارتباطی با طلاق توافقی ندارد زیرا در این شرط آمده است که اگر زوج درخواست طلاق کند یعنی طلاق از جانب زوج باشد و نه توافقی و طلاق به دلیل قصور زن از وظایف زناشویی نباشد مرد بایستی تا نصف اموال موجودی را که بعد از عقد خریداری کرده است به زوجه منتقل نماید یا معادل آن را بپردازد.

همانطور که گفته شد شرط نصف اموال در طلاق توافقی مصداق ندارد مگر این که زن و شوهر در توافقنامه طلاق توافقی می کنند آن را هم گنجانده باشند.


وکیل برای طلاق توافقی         09122547699 – 44033677

جمعی از وکلای پایه یک دادگستری خانم و آقا با بیش از 12 سال سابقه وکالت حرفه ای با تخصص های گوناگون گرد هم آمده اند و آماده ی ارایه خدمات تخصصی اعم از مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه امور حقوقی، کیفری، خانوادگی و قراردادها می باشند.
ساعت کار دفتر شنبه تا چهارشنبه 10 صبح الی 20 عصر می باشد.
مشاوره تلفنی - برای هر نفر یک سوال - رایگان است اما برای وکالت یا مشاوره حضوری با تلفن های دفتر تماس حاصل کنید تا با توجه به فوریت های حقوقی، نزدیکترین وقت مشاوره برای شما تعیین گردد.

آدرس:
تهران- فلکه دوم صادقیه -آیت اله کاشانی- نرسیده به مهران- پلاک 91 ساختمان مهر- طبقه 4 واحد 13

تلفن تماس:
44963487 -44033677
09122547699
09127923611

وب سایت اصلی گروه وکلای پارسای با مجموعه ای از دانستنی های حقوق خانواده:
http://parsaylawyers.com
Designed By Erfan Powered by Bayan